Jautājums un atbildes par LHPB biedru izglītības atbilstību

Atbildes no Shauna Brookhousa

S.Brookhouse pasniedz A.Dombrovskim ECCH sertifikātu

Sveiki kolēģi un interesenti!

 

Sakarā ar pretenzijām un dazādām nekorektām interpretācijām no LPB puses, vēlreiz vērsos pie S.Brookhausa, lai pārprecizētu, ko nozīmē viņa paraksts uz lapas par LHPB biedru izglītības atbilstību, par mūsu, LHPB, esību Eiropas Hipnopsihoterapeitu biedrības sastāvā, par supervīzora kvalifikācijas iegūšanu.

Pievienoju S.Brookhousa atbildes vēstules tulkojumu, kurš ir arī notariāli apliecināts.

Tulkojums no angļu valodas www.hypno-psychotherapy.com

EAHP


LATVIJAS HIPNO-PSIHOTERAPIJAS BIEDRĪBA Reģistrācijas Nr. 50008122901, Rīga, Brīvības iela 37, LV-1010

2011. gada 5. janvārī

God. Aivi!

Paldies par Jūsu vēstuli. Es ceru, ka Jums bija lieliskas brīvdienas. Šeit sniedzu atbildes uz Jūsu jautājumiem:

1.            Mans paraksts uz Jūsu dokumentiem nozīmē, ka esmu šos dokumentus izskatījis un biju apmierināts, ka šie dokumenti atbilst EAHP prasībām. Jūsu zināšanai, katrai personai individuāli ir jāpiesakās ECCH, un šī persona ir attiecīgi jāpārbauda.

2.            Nav šaubu, ka Jūsu organizācija ir EAHP biedrs, bet tā vēl nav pilnībā akreditēta. Visiem biedriem ir jāatbilst izglītības standartiem, kurus apstiprinājusi EAHP. Ja organizācijā netiek sagatavoti hipno-psihoterapeiti, ir nepieciešams, lai organizācijas biedriem būtu EAHP prasībām atbilstošs izglītības līmenis.

3.            Lielbritānijā nesen tika pieņemti hipnoterapijas supervizoru standarti, kas pieejami http://www.hypno-psychotherapy.org.uk/idl3.html. Turklāt noteikumi par iepriekš sagatavotu speciālistu „virsuzraugu" {grandparenting) sertifikācijas procesu ir atrodami http://www.hypno-psychotherapy.org.uk/id 14.html. Nacionālajā Hipnozes un psihoterapijas koledžā, manā institūtā un atzītajā EAPTI organizācijā ir pieejama supervizoru mācību programma, kuru mēs labprāt Jums vēlētos novadīt arī Latvijā.

4.     Šim e-pastam ir pievienoti EAHP izglītības standarti. Ja radīsies sarežģījumi, mēs labprāt palīdzēsim Jums izpildīt šīs prasības.

5.            Nacionālajā Hipnozes un psihoterapijas koledžā ir iespēja piedāvāt mācības dažiem Jūsu biedriem, kuriem savukārt būtu vēlēšanās mācīt citus. Mēs varam izveidot atbilstošu programmu, ja tas atbilst Jūsu vēlmēm.

Es ceru, ka šī informācija Jums palīdzēs. Ja ir papildu jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mani.

Ar cieņu,

Šons Brukhauss (Shaun Brookhouse) Priekšsēdētājs

EAHP                                 Eiropas Hipno-psihoterapijas asociācija

Pārstāvji:                                           Džons Bīlbijs  (Jon Bielby),  BSc, ECCH, ECP (Prezidents), Šons Brukhauss, MA, ECCH, ECP

(Priekšsēdētājs), Fiona Bidla (Fiona Biddle), MSc, ECP, ECCH (Vēlēta priekšsēdētāja) Tālr.: + 44 161 882 0376, Fakss: +44 8701322341, E-pasts: info@.hvpno-psycotherapy.com Adrese: #7,23-24 Great James St, Londona, WCIN 3ES


EAHP ir reģistrēta Lielbritānijā

 

Autors: Lapas administrātors 2011-03-15 10:46:12 (nav komentāru)

Komentāri

Komentāra pievienošanas forma
Dragonfly WEBWORKS | Smartfly v0.9 2010.01 | Uzģenerēta 0.010848999023438 sekundēs